Warszawa Wola, Odolany, Śródmieście - tu działamy od ręki

Warszawa Wola, Odolany, Śródmieście - tu działamy od ręki, na resztę chwilę trzeba poczekać.

Tak moglibyśmy rzec, chociaż zawsze dla Naszych klientów znajdziemy czas, żeby wykonać projekt w najkrótszym możliwym terminie, nawet kiedy zajmujemy się zleceniem oddalonym od Naszej lokalizacji nawet 600km.


Terminy są u Nas kluczem do sukcesu. Zawsze oddajemy projekt w terminie do którego się zobowiązujemy, a jeżeli tak nie jest to jest to wynikiem najczęściej osób czy zdarzeń trzecich.
Jeżeli ktoś wpływa na Nasz termin oddania projektu bądź usługi, Nas boli serce z tego powodu, bo wiemy jak sprawnie wykonujemy Nasze zlecenia i dlatego klienci z Nami współpracujący otrzymują pełnowartościowy projekt czy usługę w terminie jaki deklarujemy

Skąd ta zasada, że jesteśmy w stanie zrobić projekt nawet w kilka dni?
Z Naszego prawie 10-letniego doświadczenia, które pozwala wykonać swoją pracę nieustannie, aż do skończenia, by projekt mógł powstać w kilka dni, a wykonawcy nie będą musieli czekać miesiącami na rozpoczęcie swojej pracy.

Działamy w całej Polsce i mamy wiele wykonanych projektów oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Wykonujemy projekty zdalnie jak i osobiście i nie ma dla Nas barier nie do pokonania.

Projekty w różnych przedziałach cenowych pozwalają skorzystać z Naszych usług każdemu, w zależności od oczekiwań czy potrzeb, a Nasz zespół pracuje nad tym, aby plany zakładały wszystkie elementy, które mogą okazać się trudne bądź problematyczne w realizacji.

Zatem jeżeli i Ty mieszkasz w Warszawie i poszukujesz projektantów na już - to my możemy być u Ciebie nawet jutro.

To co? Gotowi na wspólną współpracę nad dobrobytem Waszego mieszkania, apartamentu czy domu?
Czekamy na kontakt: dobrobyt.domu@gmail.com lub tel. 606 276 335