Zarabiaj z Wealthy Home


Zarabiaj na poleceniach z Wealthy Home.

Co to znaczy?

Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim naszym fanom i odwiedzającym naszą stronę internetową, nowym klientom oraz wszystkim tym, których pasją jest polecanie produktów i usług innym.
Osobom, które są jak cisi managerowie, którzy pragną zapewnić dobrobyt sobie jaki dobrobyt ludziom, których polecają. Wiedzą bowiem, że cała gospodarka, każdy z Nas żyje na tym świecie i może spełniać swoje marzenia dzięki umiejętnościom, wiedzy i firmom dostępnym na rynku, które właśnie polecają i z których sami korzystają.

Mimo, że strona jest nowa i dopiero nabiera popularności, a obecnie powstał też Nasz profil na facbooku, aby dotrzeć do Was wszystkich, wiemy, że chętnych, otwartych do współpracy z Nami ludzi na pewno będzie wielu.

Skoro można zarabiać na polecaniu banków, produktów, a zarabianie przez internet jest coraz bardziej popularne, to czemu nie polecać projektów?

Polecaj Wealthy Home i otrzymuj prowizję od poleconych zleceń.

Podeślij do Nas klienta, wcześniej pisząc Nam o tym w emailu dobrobyt.domu@gmail.com. Kiedy klient podpisze z Nami umowę na wykonanie projektu indywidualnego Ty otrzymasz od Nas prowizję w wysokości 5% od kwoty tego zlecenia.

Koniecznością wypłaty prowizji jest podpisanie umowy przez poleconego klienta oraz rozliczenie projektu, zlecenia home stagingu, kart i planów mieszkań. Wiemy jednak, że Wam również zależy na pięknych wnętrzach, więc tym sposobem będziecie  mogli być dumni, że przyczynicie się do zmian otoczenia na lepsze, jeszcze przy tym zarabiając.

Im więcej zleceń do Nas skierujecie, tym większą prowizję otrzymacie, a im większe zlecenia to będą, tym większe będą to kwoty.

Ponadto, dla najbardziej zaangażowanych we współprace z Nami osób polecających, na koniec roku wybierzemy osobę, której uda się zorganizować dla Wealthy Home największą ilość zleceń w 2018 roku i nagrodzimy ją dodatkową prowizją na nowy rok J

Zatem masz smykałkę do interesów, masz znajomych, którzy się budują, a może planują zakup mieszkania, apartamentu i będą poszukiwać lub już poszukują architekta wnętrz do wykonania kompleksowej dokumentacji projektowej? A może sam, sama działasz w branży pokrewnej - wykończeniowej, wyposażenia z materiałami lub prowadzisz inny biznes, który jest spójny z Naszymi działaniami i chętnie Nas polecisz w ramach otrzymania porwizji?

Czekamy na kontakt od Ciebie i od osób, które poleciłeś/poleciłaś.


Wspólnie przykładajmy się do zmiany czyjegoś życia na lepsze, zmieniając jednocześnie swoje.
Niech dobrobyt domu gości u Nas wszystkich.