Jaką cene jesteś w stanie zapłacić?


W roku 2018 pracownia Wealthy Home przygotowała do tej pory mnóstwo wycen dla Naszych potencjalnych klientów. Wiele wycen zostało bez odpowiedzi i wielu klientów nie zdecydowało się z Nami współpracować - mimo otrzymania kilku propozycji cenowych do wyboru. 

Najprawdopodobniej jest to spowodowane ceną za projekt. 
Wielu klientów oczekuje wyceny na bazie metrażu, a nie własnych oczekiwań, a często nie jest to dobra podstawa do przygotowania realnej wyceny - wiedzą, to Ci, którzy podjęli z Nami współpracę, a wycena nie opierała się tylko na metrażu.

Oczekiwania co do aranżacji są różne - jedne wnętrza aranżuje się luksusowo, inne tradycyjnie, inne ładnie, ale jak najtaniej - bo ich funkcja to wynajem. Jedne mają być w większej części zabudowywane, a inne aranżowane meblami wolno stojącymi. Jedne projektowane w nowym budownictwie bądź w nowo powstającym domu, inne nawet wtedy kiedy jeszcze nie ma nawet fundamentów, a jeszcze inne są całkowicie przerabiane (modernizowane) na już istniejącej aranżacji czy założeniu.

Wychodzimy na przeciw Naszym przyszłym klientom i mamy pewną propozycję, która będzie dołączana do każdej wyceny. My poznamy oczekiwania Naszych klientów w kwestiach cenowych, dowiemy się jakie są powody braku rozpoczęcia z Nami współpracy jeżeli okaże się, że to nie cena jest wykładnikiem podejmowanej decyzji, a klienci zyskają na tej propozycji bardzo atrakcyjne oferty.

Powiedz Nam ile chcesz zapłacić za projekt, jeżeli Nasza oferta okaże się za droga - My powiemy co się uda w tej cenie zrobić i wykonamy projekt dostosowany do Twojego projektowego budżetu.

W cenie jaką chcesz przeznaczyć na projekt, wykonamy dla Ciebie projekt, który będzie do tej ceny dostosowany, względem Naszych możliwości.

Pamiętaj, że płacisz za metry kwadratowe swojego wnętrza oraz nie tylko za wiedzę, doświadczenie czy pomysłowość, ale przede wszystkim za czas jaki należy poświęcić na przygotowanie projektu Twojego wnętrza. Wycena jest właśnie wykładnikiem czasu poświęconego na jego przygotowanie.