zamów projekt, a my do Ciebie przyjedziemy


Pracownia Wealthy Home działa na terenie całej Polski, a także wykonujemy aranżacje wnętrz dla Naszych klientów w nieruchomościach zagranicznych.
Projekty na odległość często wykonywane są zdalnie, ze względu na wygodę inwestorów i Naszą oraz szybki czas wykonania tychże projektów.

Jednak nie tylko zdalnie wykonujemy projekty, o czym wiedzą Nasi dotychczasowi klienci. 

Dojeżdżamy do klientów w całej Polsce po uprzednim wykonaniu wyceny mailowo i podjęciu przez klientów decyzji o rozpoczęciu współpracy.
Wówczas do kwoty projektu doliczany jest koszt dojazdu do miejsca projektowanego, gdzie jednocześnie jest wykonywana inwentaryzacja pomieszczenia, analiza fotograficzna, która będzie niezbędna do stworzenia projektu oraz na pierwszym spotkaniu jest podpisywana umowa na wykonanie projektu.
Koszty dojazdu wyceniane są wraz z projektem w wycenie mailowej, po otrzymaniu informacji od klienta, gdzie aranżowana przestrzeń się znajduje, więc zanim spotkamy się na żywo, klienci już wiedzą z jakimi kosztami będzie wiązał się projekt i co będzie zawarte w umowie na wykonanie projektu.

Współpraca stacjonarna zakłada dwa spotkania, więc i w przypadku chęci spotkania się z Nami na żywo, również dwa spotkania są zachowane, a odległość nie stanowi dla Nas problemu.
W ubiegłym roku Nasze działania przenieśliśmy aż o 600 kilometrów do Warszawy, aby móc się w Warszawie dalej rozwijać, więc doświadczenie w pracy nad projektami w innych miastach Polski jest dla Nas codziennością i inwestorzy, którym przygotowujemy projekty w innych rejonach Polski, nie odczuwają żadnej różnicy w tym, że na co dzień mieszkamy i pracujemy dalej od nich.

Jeżeli inwestorzy oczekują późniejszego nadzoru nad realizacjami, etap ten ustalany jest oddzielnie po wykonaniu części projektowej, dzięki czemu inwestorzy nie są zobligowani dodatkowymi kosztami związanymi z nadzorem, jeżeli takiego nadzoru nie oczekują, bo wszystkie kwestie szczegółowe mają ujęte w projekcie.

Wykonujemy projekty tak, aby każdy mógł je odczytać i sobie z Nimi poradzić, więc klienci otrzymują pełnowartościowy projekt, do realizacji,  jedyne co im pozostaje, to zamówić materiały, wyposażenie i dodatki oraz z pomocą wykonawców wprowadzić projekt w życie.

Dlatego - mieszkasz poza Warszawą lub poza jej okolicami?

Chętnie wykonamy dla Ciebie projekt, nawet jeżeli mieszkasz w Zakopanym, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Toruniu, Bydgoszczy, Zamościu, Siedlcach, Częstochowie, Suwałkach, Białymstoku, Olsztynie a nawet w Jeleniej Górze czy Międzyzdrojach.

Wyślij do Nas rzut pomieszczeń, ich powierzchnie, albo nawet kilka zdjęć. Wycenimy dla Ciebie projekt.
Jak się wspólnie porozumiemy, umówimy się na spotkanie, poznamy na terenie opracowania, podpiszemy umowę, wykonamy inwentaryzacje, porozmawiamy o oczekiwaniach i przystąpimy do pracy nad projektem. Kiedy projekt będzie gotowy spotkamy się ponownie, przekażemy projekt, a później będzie już tylko można zacząć realizacje.