Cennik

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Projekty wyceniamy indywidualnie, więc zapraszamy do kontaktu. Poniższy cennik jest cennikiem poglądowym, ale wyceniamy projekty indywidualnie, ze względu na różne wymagania co do szczegółowości projektu konkretnego pomieszczenia - czego nie da się określić w jednym cenniku. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie do rozpoczęcia współpracy.

Nasze biuro proponuje kilka pakietów projektowych różniących się od siebie cenowo.
Wszystkie zapytania rozpatrujemy indywidualnie, więc każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie i przedstawiamy wszystkie szczegóły wykonania projektu, względem konkretnego pakietu.

Dzięki temu każdy Nasz klient otrzymuje od Nas projekt dostosowany do jego budżetu i oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu mailowego - dobrobyt.domu@gmail.com a przygotujemy wycenę projektu wnętrza - domu, apartamentu czy mieszkania. Do wyceny niezbędna będzie Nam powierzchnia, plan/mapa/rzut wnętrza lub przynajmniej kilka zdjęć pomieszczeń, oraz lokalizacja miejsca i wstępne Państwa oczekiwania.

Wycena mailowa jest wykonywana bezpłatnie.
Wycena na pierwszym spotkaniu we wnętrzu  jest odpłatna, kwotą 100,00zł za każdą rozpoczętą godzinę spotkania + ewentualne koszty dojazdu w przypadku dużej odległości od siedziby biura. Po podjęciu współpracy, kwota z pierwszego spotkania jest wliczana w wartość wykonania projektu. W przypadku braku podjęcia współpracy, kwota pozostaje rozliczeniem jako konsultacja we wnętrzu.Dojeżdżamy do klientów w całej Polsce po uprzednim wykonaniu wyceny mailowo i podjęciu przez klientów decyzji o rozpoczęciu współpracy. Wówczas do kwoty projektu doliczane są koszty dojazdu do innego miasta.


OPIS POWYŻSZYCH PAKIETÓW (RODZAJÓW WSPÓŁPRACY)
1.       PAKIET „NA ŻYWO”
PIERWSZE SPOTKANIE WE WNĘTRZU
Cena obejmuje każdą rozpoczętą godzinę spotkania + ewentualny zwrot kosztów dojazdu. Kwota rozliczana jest na początku spotkania, a w przypadku podpisania umowy na projekt wchodzi w cenę tego projektu. Bez podjęcia dalszej współpracy, kwota określa wykonaną na pierwszym spotkaniu konsultacje, z której klient korzysta.
2.       PAKIET MINIMUM
PROJEKT FUNKCJONALNY
Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują tylko rzutu mieszkania z propozycjami rozmieszczenia elementów, propozycjami proponowanych materiałów i wyposażenia, ale nie planują zmiany rozmieszczenia elektryki czy innych elementów stałych.
3.       PAKIET PODSTAWOWY
PROJEKT KONCEPCYJNY
Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują rzutu mieszkania z propozycjami rozmieszczenia elementów,  materiałów i wyposażenia oraz trójwymiarowym rozwiązaniem całego wnętrza / wizualizacjami, dzięki czemu zobaczą jak będzie wyglądać projektowana przestrzeń
4.       PAKIET ROZSZERZONY
PROJEKT KOMPLEKSOWY
Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pełnego projektu wnętrza. Pakiet ten składa się z pełnej dokumentacji projektowej, niezbędnej do realizacji pomieszczeń. Zawiera zarówno rzuty, przekroje, rysunki związane z projektami mebli, wyposażenia czy rozmieszczenia materiałów, określa dobrane materiały z parametrami, zawiera opis rozwiązania i tabele z zestawieniem materiałowym i wyposażenia. Pakiet ten jest rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć wszystko przygotowane i opisane. Idealnie nadaje się do realizacji przez wykonawców wnętrz.
5.       PAKIET ROZSZERZONY Z NADZOREM
PROJEKT KOMPLEKSOWY Z NADZOREM AUTORSKIM
Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pełnego projektu wnętrza. Pakiet ten składa się z pełnej dokumentacji projektowej, niezbędnej do realizacji pomieszczeń. Zawiera zarówno rzuty, przekroje, rysunki związane z projektami mebli, wyposażenia czy rozmieszczenia materiałów, określa dobrane materiały z parametrami, zawiera opis rozwiązania i tabele z zestawieniem materiałowym i wyposażenia. Pakiet ten jest rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć wszystko przygotowane i opisane. Idealnie nadaje się do realizacji przez wykonawców wnętrz.
Ponadto, atutem pakietu jest nadzór podczas realizacji polegający na: kilku wizytach na budowie, sprawdzaniu jakości wykonywania prac przez fachowców, porównywaniu realizacji z założeniem, wyjaśnianiu ewentualnych wątpliwości zarówno u Inwestorów jak i u wykonawców oraz rozwiązywaniu nieprzewidzianych problemów, a także możliwość umówienia dodatkowych zakupów z projektantem lub jego samodzielną pracą nad dekoracją wnętrza po etapie budowlanym. Cena zawiera wszystkie składowe współpracy, której oczekiwałby inwestor.
6.       PAKIET FRAGMENT
PROJEKT CZĘŚCIOWY (jedno pomieszczenie)
Możliwość zamówienia projektu danego elementu np. projektu szafek, posadzki, zmiany kolorystyki ścian, doboru wyposażenia, rozmieszczenia oświetlenia.
7.       PAKIET „SPRINT” OD RĘKI
PROJEKT W MAX. 7 DNI (bez nadzoru)
projekt w dowolnej wersji z pakietów poprzednich, z najkrótszym terminem możliwym do realizacji - od kilku dni do max. 2 tygodni.


MANAGER NIERUCHOMOŚCI
PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
NA CZYM POLEGA
CENA
KUPNO / SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
Usługa jest jeszcze w przygotowaniu. Chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom, więc prosimy o wyrozumiałość.
Do uzgodnienia
POMOC W POSZUKIWANIU NIERUCHOMOŚCI POD WYNAJEM
Poinformujemy o aktywacji zakładki kiedy będziemy już w pełni gotowi.
Do uzgodnienia

KARTY / PLANY MIESZKAŃ
PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
NA CZYM POLEGA?
JAK TO WYGLĄDA?
CENA
PLAN MIESZKANIA / DOMU
Polega na przedstawieniu planu mieszkania/domu przeznaczonego na sprzedaż bądź wynajem, w stanie istniejącym, z istniejącym wyposażeniem. W przypadku nieruchomości w stanie surowym umożliwia wykonanie planu z wyposażeniem obrazującym możliwości aranżacji nieruchomości.
Na miejscu, którego dotyczy wykonanie planu czy karty nieruchomości wykonywane są pomiary i fotografie miejsca w celu ich odniesienia w wersji komputerowej.W zależności od sugestii właściciela/inwestora/klienta plany mogą uwzględniać również wprowadzenie na rzuty elementów wyposażenia, w przypadku kiedy mieszkanie/nieruchomość jest całkowicie pusta.

Wprowadzenie wirtualnych elementów ma uzmysłowić wielkość przestrzeni i możliwość aranżacji, która nie musi być nigdy zrealizowana. Taka aranżacja ma zachęcić jedynie wynajmującego, kupującego, bądź odstępującego nieruchomość do  przedstawienia możliwości adaptacji pomieszczeń czy działki.
200,00zł – plan 2D

350,00zł / plan 3D
PLAN OGRODU / DZIAŁKI
Polega na przedstawieniu planu ogrodu /działki przeznaczonego na sprzedaż,  wynajem bądź dzierżawę. Plan określa stan istniejący działki. W przypadku działki w stanie surowym umożliwia wykonanie planu z naniesieniem kilku roślin pokazujących wizualnie przestrzeń i otoczenie.
300,00zł – plan 2D

450,00zł - plan 3D
PLAN CAŁEGO BUDYNKU
Polega na przedstawieniu planów i kondygnacji całego budynku. Mogą to być jedynie rzuty budynku przearanżowane na podstawie rzutów architektonicznych, bądź samodzielne plany wykonane na podstawie pomiarów. Plany określają wszystkie kondygnacje budynku i umożliwiają uzyskanie planów, które posłużą w przyszłości do wykonania ewentualnych remontów, przebudowy, a także będą rzutami komunikacyjnymi.
Ceny od 1000,00zł
(ceny do uzgodnienia w zależności od ilości pomieszczeń) – plan 2D

Ceny od 2000,00zł
(ceny do uzgodnienia w zależności od ilości pomieszczeń) - plan   3D
PLAN PIĘTRA NIERUCHOMOŚCI / HOTELU / BIURA
Polega na przedstawieniu planów i kondygnacji poszczególnego piętra w budynku. Mogą to być jedynie rzuty budynku przearanżowane na podstawie rzutów architektonicznych, bądź samodzielne plany wykonane na podstawie pomiarów. Plany określają stan istniejący bądź planowany w nieruchomości. Mogą posłużyć jako grafika do promocji pokoi hotelowych na stronie internetowej czy odnalezienia się w przestrzeni biurowej.
Ceny od 800,00zł
(ceny do uzgodnienia w zależności od ilości pomieszczeń) – plan 2D

Ceny od 1300,00zł
(ceny do uzgodnienia w zależności od ilości pomieszczeń) - plan   3D
PLAN MIESZKAŃ DLA DEWELOPERA
Polega na przedstawieniu planów i kondygnacji całego budynku, jednej kondygnacji bądź jednego mieszkania. Plan pozwoli wprowadzić rzuty do kart mieszkań określających powierzchnie pomieszczeń oraz kierunek usytuowania, na foldery reklamowe bądź stronę internetową.
Ceny rozliczane za sztukę (200,00zł -plan 2D /450,00zł - plan 3D) lub do uzgodnienia w zależności od ilości pomieszczeń i różnorodności układów mieszkań.HOME STAGING / OFFICE STAGING
PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
NA CZYM POLEGA?
JAK TO WYGLĄDA?
CENA
KONSULTACJA HOME STAGING
Pomaga zrozumieć przyczynę braku odzewu na sprzedaż nieruchomości bądź wynajem. W trakcie konsultacji analizujemy nieruchomość, niekiedy drobną ingerencją pokażemy zmiany, udzielimy niezbędnych wskazówek.
Konsultacja odbywa się na terenie nieruchomości poddawanej metamorfozie i obejmuje:
- analizę nieruchomości i atuty otoczenia,
-  propozycje możliwości zmian i plan ich wykonania,
- określenie ewentualnego budżetu przeznaczonego na zmiany i omówienie przygotowania nieruchomości
350,00zł
brutto
RAPORT HOME STAGINGU
Na podstawie przeprowadzonej konsultacji możemy przygotować raport pisemny, który określa wszystkie wcześniej poruszone kwestie. Raport to także plan określający kroki jakie należy wykonać by dokonać przygotowania nieruchomości do zmian, kolaż zdjęciowy oraz kosztorys. Raport bazuje na uzgodnieniach otrzymanych na konsultacji oraz  na wcześniej ustalonym budżecie do wykorzystania na metamorfozę nieruchomości.
Na bazie etapu pierwszego – konsultacji – wykonywany jest raport pisemny.
Raport uwzględnia:
- szczegóły dokonywanych zmian
- plan przygotowania
- opis stanu istniejącego i planowanego
-  kolaż zdjęciowy obrazujący proponowaną koncepcję zmian,
- listę zakupową
-  kosztorys
900,00zł
brutto
INDYWIDUALNY HOME STAGING
Polega na dokonaniu w mieszkaniu/nieruchomości istotnych zmian, które wpłyną na inny odbiór nieruchomości przez kupującego czy wynajmującego. Dzięki temu, wartość nieruchomości wzrośnie, a koszty pokryte na home staging szybko się zwrócą.
Metamorfoza całkowicie odmieni przestrzeń co wpłynie na ukazanie potencjalnych możliwości osobie kupującej.
Home Staging uwzględnia:
- konsultacje
- wybranych najlepszych finansowo rozwiązań pod Twój budżet
- wykonanie raportu wraz z listą zakupową
- wykonanie kosztorysu
- określenie planu działania
- transport i zakup dodatków
- wprowadzenie zmian
- koordynacja prac firm podwykonawczych
- wprowadzenie dodatków i dekoracja końcowa
Cena ustalana indywidualnie w zależności od wyboru opcji
SESJA FOTOGRAFICZNA
Na dodatkowe życzenie klienta możemy wykonać profesjonalną sesję fotograficzną nieruchomości z zaprzyjaźnionymi fotografami. Sesja może być pomocna przy sprzedaży bądź być wartościową pamiątką
W zmienionym wnętrzu ustalany jest dzień na wykonanie fotografii, które po przygotowaniu właściciele otrzymują do swojej dyspozycji w formie elektronicznej.
PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI POD SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM, PRZYGOTOWANIE OFERTY NIERUCHOMOŚCI
Początkowe ustalenia mogą określać także, czy po wykonaniu usługi home stagingu Wealthy Home ma zająć się również wprowadzeniem ofert tejże nieruchomości na rynek w celu jej sprzedaży, a także umawianiu spotkań w celu prezentacji mieszkania.
Wprowadzenie przygotowanej oferty nieruchomości na portalach mieszkaniowych, prezentacja nieruchomości kupującym i najemcom.