Karty i Plany nieruchomości

Czym są karty i plany mieszkań, nieruchomości?

Karty mieszkań, apartamentów, pomieszczeń, kawiarni, restauracji, pokoi hotelowych, planów osiedli, ogrodów, terenów zieleni, i innych, to rzuty i plany 3d istniejącego założenia, które można wykorzystać na stronę internetową, do katalogów, ulotek, folderów, czy jako plan do zawieszenia na ścianie.


Po co je robić i dla kogo przydatne?

Karty i plany to świetne rozwiązanie zarówno dla inwestorów prywatnych - chcących sprzedać, wynająć lub zareklamować swoją nieruchomość (mieszkanie, dom, biuro, apartament), a także dla inwestorów publicznych, m.in. właścicieli hoteli oraz deweloperów - którzy chcą przyciągnąć klientów do zakupu bądź wypromowania wnętrz, w których potencjalny klient będzie mieszkał.

Warto zrobić plan mieszkania bądź nieruchomości (biura, działki - ogrodu, całego piętra w nieruchomości), aby pokazać układ, funkcjonalność oraz możliwości miejsca.

  • Dla wynajmujących będzie to przydatny rzut, dzięki któremu oszacują czy w danym mieszkaniu będą dobrze się czuć.
  • Dla kupującego plany pozwolą zorientować się co do układu mieszkania, zanim przyjdą je oglądać.
  • Dla klientów biura, pozwolą poznać miejsce do którego przyjdą po poradę i nie będą czuć się w Nim nieswojo (jak to bywa przy pierwszej wizycie).
  • Dla pracowników plan pozwoli zorientować się w których miejscach są poszczególne działy i pomieszczenia.
  • Dla deweloperów czy hoteli pozwoli ukazać układy mieszkań, pokoi, ich ewentualne zaaranżowanie, aby kupujący nieruchomość czy nocleg w hotelu, wiedzieli czego się spodziewać.
  • Dla wszystkich plany umożliwiają zareklamowanie planów na stronach internetowych, w ogłoszeniach, na ulotkach lub w innym medium.

W celu zapoznania się z większą ilością informacji zapraszamy do zakładki Oferta i Cennik