Wealthy Home, czyli Dobrobyt Domu

Wealthy Home (Zamożny Dom, Dobrobyt Domu) to nazwa i przesłanie zarazem.

Tworzymy bowiem nieruchomości z myślą o dobrobycie. Dobrobycie w każdym tego słowa znaczeniu. Aby wnętrza prezentowały się bogato, zamożnie, przynosiły dobrobyt finansowy, zawodowy, zdrowotny a także uczuciowy. Pragniemy, aby kupione z Naszą pomocą nieruchomości przynosiły bogactwo dla nowych właścicieli, plany i karty mieszkań przyciągały wartościowych, wypłacalnych klientów i najemców, a home staging pozwolił sprzedać nieruchomość w cenie jakiej właściciel oczekuje.

Wealthy Home powstało dzięki wieloletniemu doświadczeniu w temacie projektowania i kontaktu z różnorodnymi nieruchomościami. 
Wealthy Home wychodzi na przeciw klientom, proponując złożoną usługę - od agencji nieruchomości, po zaprojektowanie wnętrza, przygotowanie planu mieszkania i odmienieniu wnętrza metodą home stagingu w celu sprzedania wcześniejszej nieruchomości, aż po zamówienie wszystkich tych usług oddzielnie.

Na wstępie proponujemy zlecenia projektowe, plany oraz home staging. W temacie nieruchomości zdobywamy jeszcze dodatkowe kwalifikacje, więc zakładka związana z nieruchomościami zostanie uzupełniona w najbliższym czasie.