Oferta

Managerowie nieruchomości

W roku 2018-2019 ruszy także usługa managera w sprzedaży nieruchomości. Poszerzamy swoje kwalifikacje w tym zakresie, gdyż dotychczasowa wiedza i doświadczenia pozwalają Nam wyjść z usługą managera sprzedaży nieruchomości naprzeciw naszym klientom i ich oczekiwaniom.
Chcemy się skupić przede wszystkim na nieruchomościach związanych z rynkiem pierwotnym oraz rynkiem wtórnym związanym z przekształcanymi przez nas mieszkaniami w usłudze home staging. Dzięki temu klient nie będzie musiał szukać najlepszego pośrednika do sprzedaży bo my to zrobimy za niego. Zaufaj Nam, a sprzedażą Twojej nieruchomości zajmą się odpowiednie osoby.
O aktywacji poinformujemy na stronie internetowej.

 ***
Projektowanie wnętrz

Wealthy home oferuje projektowanie wnętrz pod funkcje prywatne i publiczne.
Kuchnia, łazienka, salon, pokój dla dziecka, projekty posadzek, podłóg, projekty zabudowy, kolorystyka ścian,  a nawet aranżacja tarasu, balkonu czy ogrodu spójnie połączonych z wnętrzem to tematy, którymi zajmujemy się na co dzień w przypadku zleceń prywatnych.
Natomiast w przypadku zleceń publicznych – projekty wnętrz kawiarni, restauracji, pubu, biura, gabinetów weterynaryjnych, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych czy parków zabaw, to jedne z tematów na naszej liście doświadczeń.
Każde wnętrze jest inne, inna jest ich specyfikacja, przeznaczenie, funkcjonalność, więc do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie pod względem aranżacyjnym. Staramy się nie powielać własnych pomysłów, aby każdego inwestora zaskoczyć nowym, ciekawym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że do tej pory Nam się to udało.

***
Home staging

Walthy Home oferuje:
- doradztwo home stagingu, które pozwoli zmienić nieruchomość w celu realizacji wnętrza pokazowego, jednakowych wnętrz funkcjonalnych (np. wnętrza hoteli, pensjonatów), przyspieszyć sprzedaż nieruchomości
- home staging, które pomoże odmienić nieruchomość i przygotować ją na sprzedaż lub wynajem bądź także zmienić ją do własnego użytkowania.
- office staging, który pomoże odmienić biuro firmę, dla potrzeb własnego użytkowania, pomóc w sprzedaży, wynajmie lub dzierżawie lokalu.

Współpraca w 5 punktach:
Konsultacja – Raport – Home Staging – sesja fotograficzna – prezentacja mieszkania pod sprzedaż lub wynajem
(podstawowy opis każdego kroku dostępne jest w zakładce Cennik)

Istotne kroki w Home Stagingu:

1.      Oczyszczenie przestrzeni – najważniejszy punkt prowadzący do zmiany wizerunku wnętrza/nieruchomości. Przez lata gromadzone przedmioty, do których z biegiem czasu się przyzwyczajamy i  mamy do nich sentyment, okazują się być przeszkodą w sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości. Nie zauważamy jak te przedmioty mogą wpłynąć na potencjalnego kupującego, bo sami nie jesteśmy dostrzec wrażenia jakie ta rzecz zrobi na potencjalnym odbiorcy. Dlatego pierwszym krokiem jest zniwelowanie ilości przedmiotów.

2.      Istotne naprawy – Każda nieruchomość, która jest stale użytkowana posiada usterki w mniejszym bądź większym stopniu. Niekiedy uszczelka w przeciekającym kranie, wypalona żarówka, zepsuta żaluzja, brak rączki przy szafie, zbyt głośna lub zepsuta spłuczka czy nawet uszczerbek w misie stojącej na stole, mogą zdecydować o sprzedaży nieruchomości.  Nikt nie chciałby kupować nic zepsutego i w przypadku nieruchomości również jest to tak postrzegane.

3.      Usunięcie wartości personalnych – nawet najpiękniejsza ściana ze zdjęciami z podróży nie przekona kupujących do zakupu. Pamiątki stojące na półkach, przedmioty, które są z Nami spójnie powiązane, zarówno nie powinny znaleźć się na zdjęciach zamieszczonych w ogłoszeniach sprzedaży (aby nie być identyfikowane personalnie), jak także być pokazywane na prezentacji mieszkania. Należy zmienić status mieszkania „zamieszkałe” na „do zamieszkania/do sprzedania”.

4.      Aranżacja i udekorowanie – dodatki, przestawienie przedmiotów, zmiana drobnych elementów, zmiana kolorystyki na neutralną, do której każdy kupujący będzie mógł się dostosować według własnych oczekiwań i upodobań, wprowadzenie dodatkowych elementów wyposażenia bądź usunięcie ich nadmiaru, to wszystko co odmieni wnętrze do sprzedaży.

5.      Wpuszczenie światła – światło robi kluczowe znaczenie, zarówno w postaci światła dziennego jak i rodzaju oświetlenia. Nie zawsze mamy na zewnątrz piękną, słoneczną pogodę, która zawsze pomaga w sprzedaży, bo widoczne są wówczas wszystkie atuty położenia nieruchomości. Kiedy zatem prezentacja nieruchomości wypada o różnej porze dnia i niezależnie od pogody warto pamiętać, aby zaprezentować oświetlenie w domu. Kiedy nie podkreśla ono atutów, należy je zmienić na bardziej korzystne, a na pewno cała nieruchomość nabierze wyjątkowego uroku.

6.      Wartość funkcjonalna i atuty otoczenia – podczas metamorfozy nieruchomości, warto podkreślić również atuty otoczenia. Jeżeli mamy korzystny widok za oknem to warto to pokazać, jeżeli w okolicy są ciekawe miejsca, dojazdy warto o tym powiedzieć, jeżeli natomiast w mieszkaniu są dodatkowe funkcje niewidoczne gołym okiem, to należy je pokazać. Czasami atutem będzie zmiana natężenia światła, oświetlenie w szafie po jej otwarciu, ukryty kosz na pranie w zabudowie czy szafce, albo przedmioty codziennego użytku jak deska do prasowania, odkurzacz, suszarka na ubrania czy czajnik elektryczny, kiedy właściciel zmienia wystrój mieszkania pod wynajem. Będą to zapewne zaskakujące, ale wartościowe informacje dla przyszłego wynajmującego.

***
Karty plany nieruchomości


Karty i plany mieszkań to mało popularna, ale oczekiwana forma wykonania zleceń projektowych, niezbędnych dla każdego. Można ją zamówić nawet wtedy, kiedy sami chcemy coś własnym kosztem i pomysłami odmienić we wnętrzu. Trójwymiarowy rzut wraz z rzutem 2d i jego wymiarami pozwoli rozrysować na nim własne pomysły i zaplanować przyszłe zakupy.